Kuchyně na míru

Komplexní servis

Co myslíme komplexním servisem? Naprosto vše, nebo-li komplexně. V případě, že si zvolíte pro realizaci kuchyňské linky naše kuchyňské studio Sykora, už se o nic nemusíte starat. Veškerý servis zajistíme my. Kuchyně od předního českého výrobce. Veškerý nábytek je vyráběný na zakázku a proto je nutné nejprve vytvořit návrh a po odsouhlasení Vám zpracujeme cenovou nabídku. Zpracování cenové nabídky je zdarma. Vám stačí pouze navštívit naše kuchyňské studio a o zbytek už se postarají naší zkušení designéři.

Zaměření kuchyně

Profesionální zaměření prostoru Vaší budoucí kuchyně na míru předejde mnohým problémům, které by mohly celkový rozpočet kuchyně zbytečně navýšit.

Profesionální poradenství

Naši designéři Vám s profesionální jistotou navrhnou Vaši vysněnou budoucí kuchyni a neopomenou žádný důležitý detail, včetně výběru spotřebičů a doplňků.

Vizualizace kuchyně na míru

Designér – návrhář našich kuchyňských studií Sykora vytvoří 3D návrh kuchyňské linky v interiéru, který věrně vystihne reálnou podobu Vaší budoucí kuchyně.

Instalační plán

Instalační plán je samozřejmostí. Díky tomuto plánu budete přesně vědět nejen rozměry kuchyňské linky a daných modulů, ale také kde by měly být zásuvky, odpady, plyn a další.

Montáž a dopravu kuchyní

Vaši novou kuchyni na míru dopravíme k Vám domů a profesionální řemeslníci z oboru stolař-truhlář Vám kuchyň namontují.

Záruční a pozáruční servis

Můžete si být jistí, že v případě jakýchkoliv problémů s kuchyňskou linkou Vám pomůžeme v záruční i pozáruční době.

Možnost financování úvěrem

Pokud budete mít zájem, pomůžeme Vám novou kuchyni na míru financovat. Budete mít možnost výběru z několika finančních produktů.

Naše služby


Služby

Pro Vaši novou kuchyňskou linku Sykora zajistíme:


Nechte to na nás!

Vizualizace

Grafický návrh

Rozměry místnosti

Poud stavíte nebo rekonstruujete, je dobré přinést projekt, kde jsou dané míry místnosti. Pokud takovýto projekt nemáte, zaměřte místnost kde bude kuchyňská linka. Pokud jsou dané instalace a nelze s nimi hýbat, zaměřte i ty.

Míry, které nás zajímají

Nebojte se zaměřit vše co je potřeba. Velikost okna a výška parapetu. Rozměry dveří. Umístění instalací jako je voda, odpad, plyn, zásuvky, topení a různé trubky které se v místnosti, kde bude kuchyňská linka.

Vaše představa

Naše kuchyňské linky jsou vyráběny přímo na míru Vašim požadavkům. My se snažíme vytvořit kuchyně co nejblíže představám zákazníků. Prvotně zjistíme Vaše požadavky a představy, které se následně snažíme realizovat.