Moderní kuchyně

Grafosklo JAP

Nahraďte tradiční keramické obklady do kuchyně se spárami moderní celistvou skleněnou plochou, která se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled.

Skleněný program Grafosklo je vhodné pro obklady do kuchyně a kuchyňská studia. Obklady do kuchyně z Grafoskla jsou praktické a zároveň vychází z moderních trendů. Originální vzhled každé kuchyně zajistí naše skla s grafikou použité na skleněných plochách.

Kuchyně může pomocí grafoskla doslova rozkvést. Program grafického skla vám umožní vybrat vhodný obrázek pro obklady do kuchyně z nabídky našich designerů, který vám bude nejvíce vyhovovat a bude v souladu s designem celé vaší kuchyně.

Sklo s grafickým dekorem

Sklo s grafickým dekorem je vyráběno ve formě jedné vrstvy skla. Běžně se používá například na obklady stěn. Bezpečnostní fólie s grafickým motivem se za vysokých teplot zalaminuje k jedné skleněné desce.

Vynikající vlastnosti

Kalené sklo s dekorem je laminované pomocí EVA fólie. Fólie patří mezi špičku na trhu, má vynikající vlastnosti, jako například soudržnost. EVA fólie je v provedení: čirá – průhledná a průsvitně polomléčná – poloprůhledná a průsvitná mléčná – neprůhledná, jen průsvitná neprůhledná bílá – zcela neprůhledná, neprůsvitná.

Pro naše kuchyňské linky dodává sklo JAP.

Nechte rozkvést svoji kuchyni!

O produktu


Grafosklo

Sklo s grafikou

grafosklo

Galerie


Chcete se odlišit? Oživit interiér? Grafoskla nabízí možnost individuality a výjimečnosti designu interiéru.