Moderní kuchyně

Kuchyně Sykora

Společnost Sykora - kvalitní český výrobce, se sídlem ve Vizovicích, se řadí mezi přední evropské výrobce kuchyňských sestav. Každoročně přichází s novinkami v sortimentu i v použitých technologiích. Na znojemské pobočce naleznete několik vzorových kuchyní, vzorky veškerých používaných materiálů a ochotný personál. Rádi Vám zpracujeme návrh kuchyňské linky a to zdarma. Možnost dát své představě vizuální podobu vám umožní lépe se rozhodnout. Rychle se přesvědčíte, jak různě zvolené kombinace mohou ovlivnit celkové vyznění kuchyně.

Dvířka kuchyně z masivu

Masivní dvířka kompletně ze dřeva. Kuchyně ze dřeva si vybírají náročnější z vás, popřípadě ti, kteří preferují přírodní materiály.

Dvířka kuchyně z akrylátlu

Akrylát nabízí vysokou úroveň lesku a velmi rovný povrch dvířka. Dvířka nabízíme se speciální 3D hranou a nerezovu hranou nanášenou pomocí laserové technologie.

Dvířka kuchyně v laku

Lakovaná dvířka patří k nejkvalitnějším dvířkům na trhu. Speciální technologií broušení a následného leštění dosahuje daleko dokonalejšího povrchu než klasickým nástřikem lesklého laku.

Dvířka kuchyně z lamina

Jedním z nejběžnějších materiálů které na trhu naleznete. Tento materiál kuchyňských dvířek patří do skupiny nejlevnějších.

Dvířka kuchyně z fólie

Fólie je nejpoužívanějším materiálem kuchyňských dvířek. Nabízíme širokou škálu designů různých dekorů – od barev po imitace dřeva. Výhodou fólie je její nízká cena.

Dvířka kuchyně z dýhy

Dýha je přírodní materiál. Dvířko není kompletně ze dřeva, pouze pohledová část dvířka je potažena dýhou, tedy přírodním dřevem. Kuchyň vypadá jako z masivu, ale cenově je přijatelnější.

Dvířka kuchyní


Dvířka

Nechte se inspirovat!


Namixujte si super kuchyni!

vaše kuchyně

Realizace


Inspirujte se fotogalerií kuchyní Sykora, vyberte si kuchyň podle vašeho vkusu a oblíbeného stylu. Nejnovější trendy sledujeme za vás.